Skip to main content
Polski Producent

Polski Producent

profesjonalnej chemii budowlanej IZOPLAST - hydroizolacji bitumicznych i mineralnych - produktów specjalistycznych  UNIEPAL-DREW  - lakierów ogniochronnych do drewna i materiałów drewnopochodnych - oraz produktów rolniczych.

Historia

Historia naszego Przedsiębiorstwa sięga 1983 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność, początkowo jako spółka cywilna. Następnie, w związku z dynamicznym rozwojem i przemianami gospodarczymi, a tym samym pojawiającymi się nowymi możliwościami powstała spółka prawa handlowego – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „ADW” Sp. z o.o., która działa nieprzerwanie po dziś dzień.

Od samego początku działalności nieustannie stawialiśmy i inwestowaliśmy w rozwój i nowoczesność.

Jesteśmy autorami pionierskiego rozwiązania na rynku hydroizolacji, które z powodzeniem stosowane jest szeroko w budownictwie. To branża budowlana od początku działalności była i jest podstawowym obszarem naszego działania. Stopniowo jednak dzięki posiadaniu wartościowych zasobów ludzkich i technologicznych, mogliśmy skierować naszą ofertę również do innych branż, opatentowując i wprowadzając na rynek kolejne produkty i rozwiązania.

ADW dziś

Dziś z satysfakcją możemy dzielić się z Państwem opisem historii naszego rozwoju, jednak przede wszystkim cały czas patrzymy w przyszłość i z pełną świadomością ewolucji otaczającej nas rzeczywistości, rozwijamy naszą działalność korzystając z własnych doświadczeń i korzyści postępu technologicznego.
Potencjał produkcyjny Przedsiębiorstwa stanowią hale produkcyjne, hale i wiaty magazynowe, obiekty gospodarcze, budynek administracyjny umiejscowione na powierzchni ok. 20.000 m2.
Stawiamy na nowoczesne technologie, stale rozwijając nasz park maszynowy. Umożliwia nam to optymalizację procesów produkcyjnych i szybkie reagowanie na nawet najbardziej pilne potrzeby klientów. Przyjęta strategia dywersyfikacji działalności Przedsiębiorstwa i nowe technologie sprawiają, że portfolio naszych produktów jest stale rozwijane.

ADW to jednak przede wszystkim ludzie – dobrze zgrany zespół fachowców, inżynierów, technologów oraz kadry zarządzającej i administracyjnej, którego potencjał pozwala osiągać kolejne, nawet najbardziej śmiałe cele.

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku wyrobów bitumicznych, mas hydroizolacyjnych oraz środków grzybobójczych. Jesteśmy również współtwórcą opatentowanego systemu obniżania zapylenia w górnictwie.
Podobnie, oferujemy unikalne i cenione rozwiązania skierowanie do branży sadowniczej i leśnictwa. Wprowadziliśmy linie produktów używanych „W zgodzie z naturą”, promując tym samym stosowanie ekologicznych, innowacyjnych wyrobów, które powstawały z udziałem specjalistów-praktyków. Ten segment naszej działalności jest nieustannie rozwijany i już teraz możemy szczycić się uznaniem naszych klientów i pozytywnymi opiniami o skuteczności rozwijanych środków.
Realizowane w naszym Przedsiębiorstwie procesy spięte są klamrą zintegrowanego systemu zarządzania jakością, zgodnego z normą ISO 9001, co potwierdza stosowna certyfikacja. Przyjęte systemy weryfikacji jakości, posiadane zaplecze w postaci laboratorium zakładowego, dają rękojmię najwyższej jakości produkowanych wyrobów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową i zapraszamy do współpracy!

Zastosowanie
& Branża

Farby dekoracyjne
Budowa i remont
Hydroizolacja na bazie wody
Budowa i remont
Hydroizolacje na bazie rozpuszczalnika
Budowa i remont
Hydroizolacje wewnętrzne
Budowa i remont
Gruntowanie podłoży
Budowa i remont
Izolacja fundamentów
Budowa i remont
Klejenie styropianu, wełny, papy
Budowa i remont
Naprawa i konserwacja dachów
Budowa i remont
Preparaty antyadhezyjne do form i szalunków
Budowa i remont
Przeciwpożarowa ochrona drewna
Budowa i remont
Tarasy i Balkony
Budowa i remont
Biodegradowalny olej do pilarek
Ochrona roślin (Las - Sad - Ogród)
Dekoracje
Ochrona roślin (Las - Sad - Ogród)
Mechaniczne unieszkodliw. szkodników roślin
Ochrona roślin (Las - Sad - Ogród)
Naturalne preparaty do ochrony upraw roślin
Ochrona roślin (Las - Sad - Ogród)
Preparaty po przycinaniu drzew i krzewów
Ochrona roślin (Las - Sad - Ogród)
Zapobieganie osypywaniu nasion rzepaku
Ochrona roślin (Las - Sad - Ogród)
Dezynfekcja
Przemysł
Górnictwo
Przemysł
Kleje przemysłowe
Przemysł
Interesuje Cię
współ­praca?
Interesuje Cię
współpraca?

Siedziba

43-175 Wyry
ul. Zbożowa 2

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.