KRETOGROM

Izoplast ADW
Szukaj
  1. pl
  2. en
Beton Plast Profi
Bioforest
Blackplast R
Czyścioch
Dysperbent
Ekosol Carbo
Ekosol Carbo Piece
Emulpar
Fitoplaster
Ice Melter Mike
Izoplast 1-KW
Izoplast 2K-W
Izoplast B
Izoplast B Modyfikowany
Izoplast Barwiony
Izoplast B-W
Izoplast E
Izoplast FH Special
Izoplast Hydrolastic
Izoplast K
Izoplast KL
Izoplast MD
Izoplast MD PRO
Izoplast Mega-Tex klej
Izoplast Mega-Tex szpachla
Izoplast MS
Izoplast E Nano Power
Izoplast R
Izoplast R-W
Izoplast Separbeton
Izoplast Silver
Izoplast W-KL
Mega-Tex r
Mycetox Extra
Mycetox Extra Fog
Mycetox M
Mycetox S
Nordstone R
Nordwood
Provilep
Pyłobloker
Rzepakolep
Tickend
Uniepal-Drew Aqua 1-K
Uniepal-Drew Aqua Kolor
Uniepal-Drew Special FR
Zwilkop

MENU

Dotacja Unijna
Fetorex - Biały Płaszcz - Emulpar - Kretogrom - Fitoplaster

PPH ADW Sp. z o.o. uzyskało subwencję finansową w ramach rządowego programu

"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A.

Facebook
Youtube
Izoplast
Izoplast
Izoplast
Izoplast
Izoplast ADW

               Od lat zmorą działkowiczów, właścicieli ogrodów, pól golfowych, łąk, a także wałów przeciwwodnych są krety. Obecność kretów na wyżej wymienionych terenach jest bardzo uciążliwa. Z jednej strony zwierzątka te są bardzo pożyteczne, natleniają glebę, zjadają owady, larwy uważane za szkodniki, ale też niszczą uprawy, mogą spowodować osłabienie wałów przeciwwodnych. Wykopane kretowiska niekorzystnie wpływają na estetykę ogrodów. Szkodliwe działanie kreta polega również na tym, że w czasie kopania głębokich i długich tuneli pod ziemią, uszkadzają systemy korzenne roślin, drzew i krzewów. Wypłoszenie kreta np. z ogrodu nie jest łatwe, w walce z tymi ssakami trzeba wykazać się dużą cierpliwością, żeby doprowadzić do tego, by nieproszony gość opuścił nasz teren. 


               Wychodząc naprzeciw zgłaszanym potrzebom i aby zaradzić powyższym problemom wprowadzamy na rynek preparat „KRETOGROM”. Przeprowadzone badania w terenie, doświadczenia laboratoryjne, jednoznacznie potwierdzają skuteczność preparatu „KRETOGROM”, która została osiągnięta przede wszystkim dzięki odpowiedniemu dobraniu składu preparatu. 


               Mamy zaszczyt polecić Państwu preparat nowoczesny, wygodny w stosowaniu, gdyż jest produkowany w formie sprayu, co zapewnia brak konieczności dokonywania dodatkowych zbędnych czynności przed jego użyciem. Wykazując się wysoką skutecznością, KRETOGROM jest przy tym bardzo ekologiczny i może być stosowany niemal w każdym miejscu i w każdych warunkach. 

 

 

Czym wyróżnia się KRETOGROM?

 

  • gotowy do użycia, płynny preparat, w postaci aerozolu, przeznaczony jest do wielokrotnego użytku

  • łatwa aplikacja - wygodne, praktyczne opakowanie z dodatkowym, długim wężykiem zakończonym dozownikiem pozwala na swobodne wprowadzenie wężyka do wydrążonego korytarza

  • wysoka wydajność – do 50 jednorazowych dawek aerozolu

  • działanie oparte na wprowadzeniu do wydrążonego tunelu środka o mocnym, charakterystycznym zapachu, nie powoduje skutków ubocznych dla innych zwierząt

  • bardzo skuteczny wieloskładnikowy wonny bukiet zapachowy roznosi się w korytarzach kreta, wypłaszając zwierzę z danego obszaru

  • produkt bezpieczny dla środowiska i zwierząt - nie oddziałuje na zachowanie się niedocelowych zwierząt, w tym psów i kotów

  • brak oznak toksycznego działania na roślinność (brak fitotoksyczności)

  • długi okres ważności: 36 miesięcy od daty produkcji.

 

 

Jak zastosować KRETOGROM?


              Preparat stosowany jest poprzez dozowanie w czynne kopce i korytarze kreta na terenach m.in. takich jak: przydomowe ogródki uprawowe, obiekty sportowe, pola golfowe, budowle hydrotechniczne, wały przeciwpowodziowe, nasypowe, nasypy kolejowe, lotniska, itp. 


               W miejscu, gdzie występują kopce (najlepiej najświeższe), należy ostrożnie odsłonić wejście do tunelu, usuwając wierzchnią warstwę ziemi z aktywnego kopca. Umieścić dozownik możliwie najgłębiej w korytarzu, zaaplikować preparat naciskając spust aerozolu 2-3 razy (umieszcza się wtedy 4-6 g preparatu w korytarzu kreta), po czym szybko uszczelnić ziemią otwór kopca, tak, aby zapach produktu rozchodził się bez przeszkód wzdłuż korytarzy. Okres od zastosowania do uzyskania skutku działania preparatu wynosi 7 dni. Zabieg powtarzać w miarę potrzeb.


Preparat po umieszczeniu w korytarzach kretów, wypłasza je z chronionej powierzchni. 

 

Produkt KRETOGROM posiada pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 8946/22, kat. 3, gr. 19.

 

Serdecznie zachęcamy Państwa do zakupu i stosowania naszego produktu odstraszającego KRETOGROM w celu ochrony swoich obszarów przed aktywnością kretów. Liczymy, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.